Vážení zákazníci. Ve dnech 4.7. - 6.7. máme dovolenou.
Nezastihnete nás na telefonu ani na pobočce.
Děkujeme za pochopení.

Podporujeme a spolupracujeme

Rádi podporujeme lokální a nám blízké aktivity, sdružení a spolky. Jsme rádi, když můžeme pomoci finančně nebo jinak a vše dává smysl. V poslední době jsme podpořili:

Dobročinnost a komunity 

Čmeláček z.s. - Centrum pro mentální hendicap

Základním cílem sdružení je trvalá pomoc osobám s mentálním a kombinovaným postižením při překonávání psychických, sociálních a dalších důsledků souvisejících s jejich handicapem.

Lidé ze Čmeláčku si dali veřejný závazek: Poskytovat péči, citlivým a přátelským způsobem pomáhat uživatelům žít důstojný a spokojený život, být jim oporou při začleňování do běžného života. Dosáhnout maximální možné samostatnosti uživatelů v péči o sebe a obhájení sama sebe.

Příspíváme měsíčně. Odhodlejete se také pomoci. I drobnost pomůže. www.Cmelacek.cz

 

Darovali jsme brikety Římskokatolické farnosti v Domaslavicích 

Konkrétně do nově vybudovaného komunitního centra v Soběšovicích. 

 

Slova kněze Komunitního centra Soběšovice:

"Rád bych vyslovil spokojenost s palivem od firmy Kohutovy Paliva. Používáme lisované briketky do krbových kamen pro vytápění sálu pro zhruba 30 lidí. Po roztopení stačí nechat minimální tah a brikety postupně doutnají a vydávají velké sálavé teplo. Výhřevnost je úžasná a spotřeba nízká, mnohem nižší než jsem si původně myslel. Ještě dlouho vydrží teplo kamen po posledním přiložení. Jsem s briketami maximálně spokojený a mohu doporučit dalším zájemcům."

Jan Vecheta

 

Obecní plesy a akce

Patříme také k těm, kteří mají rádi plesovou sezónu a tak jsme dali sponzorský dar do tomboly na Obecní ples v Dobraticích. 

Na plese bylo kromě Tomboly také kouzelnické vystoupení, k tanci a poslechu hrála skupina Rivieras a skvělé občerstvení čekalo v plesové cukrárně :)

Ples-v-Dobraticích-černobílá-fotka

 

 

Pro obecní akci v Dolních Tošanovicích k příležitosti Mezinárodního dne žen jsme věnovali sponzorský dar do Tomboly. 

Akci pořádala obec a kroužek Rukodělných aktivit a Jógy. Bohatý kulturní program, skvělá hudba a kvalitní občerstvení nadchlo snad každého účastníka. 

MDŽ-v-Dolních-Tošanovicích

 

 

 Spolupracujeme také s dalšími společnostmi

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.