Podporujeme a spolupracujeme

Rádi podporujeme lokální a nám blízké aktivity, sdružení a spolky. Jsme rádi, když můžeme pomoci finančně nebo jinak a vše dává smysl. V poslední době jsme podpořili:

Dobročinnost a komunity 

Čmeláček z.s. - Centrum pro mentální hendicap

Základním cílem sdružení je trvalá pomoc osobám s mentálním a kombinovaným postižením při překonávání psychických, sociálních a dalších důsledků souvisejících s jejich handicapem.

Lidé ze Čmeláčku si dali veřejný závazek: Poskytovat péči, citlivým a přátelským způsobem pomáhat uživatelům žít důstojný a spokojený život, být jim oporou při začleňování do běžného života. Dosáhnout maximální možné samostatnosti uživatelů v péči o sebe a obhájení sama sebe.

Příspíváme měsíčně. Odhodlejete se také pomoci. I drobnost pomůže. www.Cmelacek.cz

 

Darovali jsme brikety Římskokatolické farnosti v Domaslavicích 

Konkrétně do nově vybudovaného komunitního centra v Soběšovicích. 

 

Slova kněze Komunitního centra Soběšovice:

"Rád bych vyslovil spokojenost s palivem od firmy Kohutovy Paliva. Používáme lisované briketky do krbových kamen pro vytápění sálu pro zhruba 30 lidí. Po roztopení stačí nechat minimální tah a brikety postupně doutnají a vydávají velké sálavé teplo. Výhřevnost je úžasná a spotřeba nízká, mnohem nižší než jsem si původně myslel. Ještě dlouho vydrží teplo kamen po posledním přiložení. Jsem s briketami maximálně spokojený a mohu doporučit dalším zájemcům."

Jan Vecheta

 

Obecní plesy a akce

Patříme také k těm, kteří mají rádi plesovou sezónu a tak jsme dali sponzorský dar do tomboly na Obecní ples v Dobraticích. 

Na plese bylo kromě Tomboly také kouzelnické vystoupení, k tanci a poslechu hrála skupina Rivieras a skvělé občerstvení čekalo v plesové cukrárně :)

Ples-v-Dobraticích-černobílá-fotka

 

 

Pro obecní akci v Dolních Tošanovicích k příležitosti Mezinárodního dne žen jsme věnovali sponzorský dar do Tomboly. 

Akci pořádala obec a kroužek Rukodělných aktivit a Jógy. Bohatý kulturní program, skvělá hudba a kvalitní občerstvení nadchlo snad každého účastníka. 

MDŽ-v-Dolních-Tošanovicích

 

 

 Spolupracujeme také s dalšími společnostmi