Od objednávky ke složení

Objednat pelety, brikety a uhlí si u nás můžete různými způsoby, například na našem eshopu, telefonicky nebo mailem. Samozřejmě se za námi můžete zastavit osobně na naší provozovně v Dobraticích.

 

Ve chvíli kdy od Vás přijmeme objednávku ji Zuzka zaeviduje a v co nejbližším termínu Vás kontaktuje a domlouvá následující podrobnosti:

1. zjištění Terénu

Dopředu potřebujeme vědět, na jakém konkrétním místě budeme zboží skládat, abychom mohli zvolit auto, kterým paliva povezeme. K dispozici máme více aut a vybíráme!

  • Dodávka s hydraulickým čelem a s ručním paletovým vozíkem, kterou vám zboží přiveze nejčastěji řidič David nebo řidička Markéta. Dodávka slouží pro rozvoz jedné až dvou palet. Je nejlepší, aby dodávka vozila paliva zejména na zpevněné plochy, kde již není potřeba palety po složení daleko přesouvat. Například jen pod venkovní přístřešky, do garáží apod.

 

  • Tandemová souprava s terénním vysokozdvižným vozíkem. Tandemovou soupravu řídí zpravidla řidič Pavel nebo Martin. Díky vysokozdvižnému vozíku, který vozí vždy s sebou, se zvládnou pohybovat i v náročnějším terénu nebo například Vám zboží zavézt přímo do garáže, do které by se autem nedostal.

 

Dbáme na to, abychom co nejlépe zefektivnili rozvoz, proto spojujeme více objednávek pro rozvoz v jeden den. Díky tomu nejčastěji vozíme tandemovou soupravou s terénním vysokozdvižným vozíkem

 

Nakládání-auta-při-rozvozu-dřevěných-pelet

 

2. Domluvíme přesný termín a přibližnou hodinu

kdy Vám dřevěné palivo přivezeme. Hodina dovozu se může lišit v závislosti na dopravě či případné náročnosti skládání zboží u předchozího zákazníka.

3. Domluvíme způsob platby

Na výběr máte platbu v hotovosti při převzetí zboží, nebo převodem na základě zálohové faktury předem.

4. Doladíme doplňkové informace a služby.

Například zda Vám máme zaúčtovat zálohu na palety anebo budete mít palety na výměnu z předchozího závozu. Případně domluvíme individuální cenu přepravy.

5. Informace o rozvozu:

V den závozu si chlapi naloží auto, Zuzka nebo Zdenka Vám vystaví fakturu a jedeme za Vámi.

Jen zatopit si pak musíte sami :)