Jarní ceny 2024

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám na úvod poděkovali za uplynulou sezónu. Jeden z úspěchů, se kterým bychom se s Vámi rádi podělili je ten, že jsme se díky usilovné práci a vaší podpoře stali oficiálními prodejci pelet MM Royal.

Již v tuto chvíli u nás můžete nakoupit za jarní ceny, které jsou platné do vyprodání zásob. Tyto ceny jsme schopni garantovat pouze pro zákazníky, kteří budou mít své objednávky uhrazené převodem na základě zálohové faktury dle splatnosti. Palivo je možné uskladnit v naších skladech zdarma do konce srpna 2024.

Přesto, že došlo ke zvýšení DPH z 15% na 21% podařilo se nám pro Vás vyjednat příznivé ceny, již od 7,99 Kč/kg. Spočítali jsme, že včasným nákupem za jarní ceny naši klienti ušetří na palivu až 20 % za topnou sezónu.

Každoročně u nás v průběhu jarních cen nakoupí zhruba 600 klientů, toho si velmi vážíme, a proto jsme si pro Vás v letošním roce kromě jarních cen, připravili také zajímavou jarní soutěž o palivo na další topnou sezónu pro tři z Vás zcela zdarma.

nakupovat

Podmínky jarní soutěže:

Do slosování soutěže budou automaticky zařazení všichni zákazníci, kteří budou mít zakoupené palivo od 1. 3. 2024 do 30. 4. 2024.

Tři vylosování zákazníci vyhrají na další topnou sezónu stejné množství paliva jako si zakoupili.

Slosování soutěže proběhne 28. 5. 2024

Kompletní podmínky soutěže naleznete na našich stránkách - Vyhraj palivo

 

kohutovy-paliva-pelety-uhli-brikety-za-skvele-ceny (1 of 20)